„Existuji pro ty, pro které existuji.“
- Anastasia


Převzato z webu UvědomělýRodič.cz

Kniha jako rádce
Výčet nejrůznějších užitečných informací a rad, které najdeme v knihách V. Megreho, by mohl být doslova nekonečný. Uveďme především rady z oblasti zemědělství a ekologického způsobu života. Rodičům se nabízí cenná informace o hlavních aspektech, které by se měly účastnit zrození nového člověka, o přirozeném vývoji a výchově dětí, o roli matky a otce v rodině. Člověk v každém věku ocení vyprávění o ideálním způsobu stravování a také o tom, jak hledat svého životního partnera, kam mizí láska v moderním světě a jak ji v rodině uchovat. A to je jenom zlomek toho, co se čtenář může dozvědět.
...
Kniha jako inspirace
Je řada případů, kdy se v člověku po přečtení Anasiasie otevírají skryté talenty. Někdo začíná psát poezii nebo zpívat, jiný malovat, vyrábět překrásné věci nebo se zabývat činností, kterou nikdy předtím nedělal. Někdo otevře knihu a najde nápovědu, kterou dlouho hledá. Jiný zas získá sílu udělat důležité rozhodnutí atd. Je to zcela individuální. Ale co je nejdůležitější, celá knižní řada inspiruje k dobrým mezilidských vztahům, ke šťastnému rodinnému životu, ke svobodnému, maximálně soběstačnému životu v harmonii s okolním světem.

Stručné obsahy knih - Nakladatelství Zvonící Cedry

Československý kruh přátel se společnou vizi jak měnit své životy a realizovat je prostřednictvím Rodových statků - Anastasia.cz

Rodová osada na Jižní Moravě - Anastasia.cz/skupiny/jizni-morava


https://zvonicicedry.cz/obchod/vstupenka-na-ctenarskou-konferenci-s-vladimirem-megre-nova-civilizace/
http://nasasvetelna.sk/kupit-vstupenky/


Nově vyšla i audiokniha prvního dílu 
http://ekoobchudek.cz/cs/audioknihy-hudba-a-videa/1772-audiokniha-anastasia.html 
http://ekoobchudek.cz/cs/anastasia/1610-vedeni-chranene-dolmeny.html 
Zatím přeložené díly série, volně k šířeníFB stránky a skupiny:A spousta materiálů u mne na vyžádání... ^_^

Další počteníčko např. v mém fb seznamu Rodové informace a Slované"Bylo by dobře, aby se hodně lidí probudilo ve stanovenou dobu. Například v šest hodin ráno. A pomysleli na něco dobrého, nezáleží na tom, na co konkrétně. Důležité je, aby myšlenky byly světlé. Lze pomyslet na děti, na lidi, které máš rád, a ještě pomyslet na to, co udělat, aby všem bylo dobře. Alespoň patnáct minut takhle myslet. Čím více lidí takto bude postupovat, tím rychleji se objeví odpověď. Časová pásma na Zemi jsou různá. Země se otáčí, ale obrazy, vytvořené světlými lidskými myšlenkami, budou splývat do jediného, jasného a nasyceného obrazu uvědomění..." 
Den zahrádkářů 23.7. - vstanete se mnou? :)


„Jsme to, co si myslíme. Vše z toho, co jsme, vzniká s našimi myšlenkami. Myšlenkami tvoříme svět.“
- Siddhártha Gautama